Net zoals andere websites maken ook wij gebruik van cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek van onze website voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Bovendien kunnen wij en derde partijen hiermee eventueel advertenties aanpassen aan jouw interesses en kun je informatie delen via social media. Door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord.

Op Lindenhage krijg je de ruimte het beste uit jezelf en de ander te halen

 

 

Groepsleerkrachten:

Groep 1/2 A

Ria Kingma (ma, di, wo, vr)

Emmelien Kuppens (do) 

Groep 1/2 B

Karin Hetterscheid (ma, di, ½ wo)

Jacqueline Valk (½ wo, do, vr) 

Groep 1/2 C

Marianne Engelsman (ma, di, ½ wo ) 

Anne Wieland (1/2 wo, do, vr) 

Groep 1/2 D

Sophie Helfrich (ma, di, wo) 

Kim Delleman (do, vr)

Groep 1/2 E 

Monique Rieswijk (ma, di, wo, do) 

Specialist Het jonge kind

Emmelien Kuppens (vr)

Groep 3 A

Nikki Verstegen (ma, di, 1/2 vr)

Rinske Niemeijer (wo, do, ½ vr) 

Groep 3 B

Marlies Wery (ma, di, ½ wo)

Yvonne van Alst (½ wo, do, vr)

 

Groep 3 C

Maaike den Balvert (ma, di, wo) 

Anoek Farber (do, vr)
Specialist Meer- en Hoogbegaafdheid

Groep 4 A

Marieke Endeman (ma, di, wo, do, vr)

Groep 4 B

Eline Aarntzen (ma, di, wo, vr) 

Wouter Derksen (do) 

Groep 5 A 

Astrid Reichwein (ma, di, 1/2 wo)
Specialist Rekenen

Wilma Wesselink (1/2 wo, do, vr) 

Groep 5 B

Lisa Surenbroek (ma, di, wo, do, vr) 

Groep 6 A 

Patrick Lubach (ma, di, wo, do, vr) 
MR

Groep 6 B

Celine van den Berg (ma, di, wo, do, vr) 
MR

Groep 6C

Nikita Arns (ma, di, wo, do, vr) 

Groep 7 A 

Sandra Kruys (ma, di, wo, do) 
Specialist ICT

Wim Joosten (vr)

Groep 7 B

Karlijn Lammers (ma, di, wo) 
Specialist Gedrag

Mandi Lammers (do, vr) 
Specialist Rekenen

Groep 7 C

Jesper Samson (ma, di, wo, do, vr)

Groep 8 A

Nienke Feenstra (ma, di, do, vr) 
MR

Wouter Derksen (wo)

Groep 8 B

Monique Jörissen (ma, di, wo, do, vr) Specialist Taal & Spelling 

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Maarten Stuurman

OPP-begeleiding

Nikki Verstegen(do, ½ vr) 

Lindenhage Leer Lab

Anoek Farber (½ wo)

Lindenhage Leer Lab

Astrid Reichwein (½ wo)

Contact:

Administratief

Wilma Willems (ma, di, do, vr) 

Conciërge

Peter Verheijen (ma, di, wo, do, vr) 

Intern begeleiding

Groep 1 t/m 4: Judith de Reus (di, ½ wo, do) 

Groep 5 t/m 8: Sandra de Reus (di, wo, do) Vertrouwenspersoon

Ondersteuning

Maria Seegers (ma, wo) 

Onderwijsassistenten

Demi Verheij (di, wo, do, vr)

Angelique Raben (ma, do, vr)

Marlon Hermse (1/2 di, wo, do) 

Adjunct-directeuren

Groep 1 t/m 4:Dorien Scholten (ma, di, do) 

Groep 5 t/m 8:Wim Joosten (ma, di, wo, do, vr) 

ICT - coördinatie

Sandra Kruys (vr)
Specialist ICT

Directeur IKC

Frank Sessink (ma, di, wo, do ,vr)   

Website laten maken door Mijndomein | Open cookie voorkeuren